•        Drodzy uczniowie! W tej zakładce znajdują się  bardzo ważne i ciekawe informacje o zawodach, które w przyszłości będziecie wybierali.

Znajdziecie tutaj odpowiedź na pytanie – jakie kwalifikacje trzeba uzyskać, żeby wykonywać dany zawód, jaki jest charakter pracy, warunki pracy i możliwości rozwoju kariery w danym zawodzie.

wybór zawodu.

Na jakie zawody będzie zapotrzebowanie na rynku pracy? - Ministerstwo Edukacji i Nauki - Portal Gov.pl (www.gov.pl)

Cyberklasa.docx

Szkoła przystąpiła do projektu „SIĘGNIJ PO WIĘCEJ!” - rozwój doradztwa zawodowego w szkołach podstawowych m. st. Warszawy – projekt współfinansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020, Oś priorytetowa X Edukacja dla rozwoju regionu, Działanie 10.3 Doskonalenie zawodowe, Poddziałanie 10.3.3 Doradztwo edukacyjno-zawodowe, w ramach Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych

W ramach projektu w naszej szkole został utworzony Punkt Informacji i Kariery. Jest to miejsce, w którym uczniowie, szczególnie klas VII - VIII będą mogli porozmawiać z koordynatorem PIK o swoich planach dotyczących wyboru szkoły czy zawodu. Zapraszamy również rodziców. Punkt informacji i Kariery, w skrócie PIK znajduje się na 1 piętrze w sali nr 35 i czynny jest w każdą środę w godzinach 17.00-18.30. Koordynatorem PIK jest pan Łukasz Stańczak. Osoby zainteresowane takimi spotkaniami proszę, aby kontaktowały się z koorydnatorem osobiście lub  poprzez librus.