Nawigacja

rok szkolny 2018/19

Konkurs kuratoryjny z chemii: awans do etapu rejonowego:

Franciszek Gutowski 8/2

Maja Minkiewicz 8/1,

Lena 8/1

Maria Bartosevic 8/1

Warszwski konkurs "Obraz Mojej Warszawy"

Organizator - SCEK

Laureatka: Anna Lorenz 8/2
Konkurs kuratoryjny z języka polskiego, awans do II etapu

Klara z klasy 8/1
Konkurs kuratoryjny z historii, awans do II etapu

Piotr  8/1    

Łukasz Handzlik  8/1     

Roch Śliwa 8/2      

Ogólnopolski Konkurs Historyczny

„Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1939-1948.

W walce o wolną Polskę", awans do II etapu

Łukasz Handzlik  8/1

Wincenty Butscher 6/1

Mateusz Ziółkowski  8/2   

Ogólnopolski Konkurs  Historyczno - Plastyczny

,,100 bohaterów na 100 lat niepodległości”,

pod honorowym patronatem MKO, wyróżnienie

Nadia Kur 5/1

Warszawskie Spotkania z Ortografią

etap dzielnicowy

Paulina Klimkiewicz 6/2
Antoni Klejman 6/1
Zuzanna Staniszewska 6/2

Antoni Gontarz 7/1
Agata Barszcz 7/1
Amelia Knapik 7/1

Julia Komuda 8/2
Klara Walczak 8/1
Maja Sydor 8/1

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego

English High Flier

 

wynik bardzo dobry

Ola Bernatowicz, 5/1

Michał Szczęsny, 5/3

Basia Przeradzka 7/1

wynik dobry

Łukasz Dąbrowski 5/3

Ania Zięcik 5/2  

Franek Gutowski 8/2

Szymon Dłubała  8/2

"Zachowaj Trzeźwy Umysł"-konkurs ogólnopolski pod patronatem Ministerstwa Zdrowia

nagroda:

Angela Hoang 8/2

Roch Śliwa  8/2

wyróżnienie:

Oliwia Biegała 6/1

Damian Brudkowski 8/2

 

Mistrzostwa Dzielnicy Ochota w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt, kategoria dzieci

I miejsce

Maria Macioszek 6/1

II miejsce

Barbara Przeradzka 7/1

Mistrzostwa Dzielnicy Ochota w indywidualnych biegach przełajowych chłopców, kategoria dzieci

IV miejsce

Maciej Jarosławski 6/2

Mistrzostwa Dzielnicy Ochota w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt, kategoria młodzież

III miejsce

Maja Minkiewicz 8/1, Karolina Potiopa 8/2

Mistrzostwa Dzielnicy Ochota w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt, kategoria dzieci

I miejsce

Karolina Kozłowska 6/3, Klaudia Zoń 6/3

Mistrzostwa Dzielnicy Ochota w drużynowym tenisie stołowym chłopców, kategoria dzieci

II miejsce

Max Gałko 6/2, Przemysław Zdybel 6/1

Ogólnopolski Konkurs Historyczny

„Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1939-1948.

W walce o wolną Polskę", awans do III etapu

Łukasz Handzlik 8/1