Nawigacja

rok szkolny 2017/18

I miejsce w indywidualnych biegach przełajowych

w Mistrzostwach Dzielnicy Ochota.
 

Karolina Potiopa - 7/2,

Amelia Knapik - 6/1,

Jakub Janiczek - 6/1

III miejsce w indywidualnych biegach przełajowych

w Mistrzostwach Dzielnicy Ochota.

 

Maria Macioszek - 5/1
 

I miejsce w drużynowym tenisie stołowym

w Mistrzostwach Dzielnicy Ochota.

Maja Minkiewicz 7/1

Wiktoria Pomazana 6/1

I, II, III miejsce w

Wewnątrzszkolnym Turnieju Tenisa Stołowego.

Przemysław Zdybel 5/1

Wiktoria Pomazana 6/1

Maciej Jarosławski 5/2

  Laureatka nagrody głównej konkursu plastycznego

pt. "Zjednoczeni w różnorodności - tak różni, tacy sami

w kategorii wiekowej klasy SP IV - VII".

Klara Walczak 7/1

Laureat w konkursie plastycznym

"Nadwiślańskie miasta"

Emilia Foltyn 4/1

Tomasz Lorenz  4/3, Klara Walczak 7/1

Nagroda w ogólnopolskim konkursie plastycznym

Maskotka Olimpijska Twoim Bohaterem.

Dominika Pokora kl. 4/3

Wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie plastycznym

Dla mojej Babci, dla mojego Dziadka.

Pola Pułkowska kl. 4/1

XV Konkyrs Dzielnicowy "Przyszłość spełnionych marzeń"

nagroda w kategorii wokalnej  i recytatorskiej.

 

Antonina Kocimowska 6/1

Jan Skrzypiński 4/2

Nagrody w konkursie plastycznym "Przyszłość spełnionych marzeń":

 

Pola Pułkowska - 4/1
Karolina Rudnik -  5/2
Kacper Drela - 6/2

Wyróżnienia w konkursie plastycznym "Przyszłość spełnionych marzeń"

Michał Szczęsny - 4/3 
A. Wojciechowska - 5/2
Natalia Smykała - 6/2

XXVII Konkurs "Moja Zabawka"

Maja Minkiewicz kl. 7/1

Karolina Rudnik kl. 5/2

Karolina Dębska kl. 3/1

Wyróżnienie:

Franciszek Krysiński kl. 6/1

Laureatki Ogólnopolskiego Konkursu Olimpus

z języka polskiego

Anna Zięcik 4/2
Pola Pułkowska 4/1
Julia Kopyść 4/2
XVI Konkurs Dzielnicowy Przyszłość spełnionych marzeń, laureatka w kategorii literackiej poezja

Ada Gołębiewska 4/3

Kamila Szyszko 4/1
Gabriela Raczko 4/2
Ada Gołębiewska 4/3
Michał Szczęsny 4/3

Konkurs literacki Rzecz o rzeczach warszawskich Muzeum Warszawy

wyróżnienie 

Pola Pułkowska 4/1

I Ochocki Festiwal Piosenki Świetlicowej

I miejsce

Karolina Kowalska 1/2

Kangur Matematyczny 2018

wyróżnienie

Maja Nita - 4/3

Predko Joanna - 4/3

Zięcik Anna - 4/2

Antoni Klejman 5/1

Maciej Jarosławski 5/2

Paweł Szelenbaum 5/2

Marcin Świerczyński 5/2

Kacper Stankiewicz 6/2

Antoni Gontarz 6/1

Antonina Kocimowska 6/1