• Zachowaj trzeźwy umusł

• W dniu 8 listopada 2010 roku w siedzibie Urzędu Dzielnicy Ochota odbył się kolejny  finał Kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł” edycja 2010 roku. W tym roku konkurs przebiegał pod hasłem „Więcej wiem, bo główka pracuje”. Tradycyjnie już, podobnie jak w latach ubiegłych nasi uczniowie zostali finalistami konkursu. Finaliści oraz najbardziej aktywni podczas kampanii uczniowie w towarzystwie Pani Dyrektor uczestniczyli w uroczystości wręczenia przez  Pana Burmistrza nagród i dyplomów.

Oto nasi finaliści:

1.      Zazanna Madej kl. V2

2.      Jagoda Ziętek kl. VI2

3.      Julia Domaszczyńska  /gimnazjum/

4.      Jakub Pleczeluk kl. VI1

5.      Magda Mikuszewska kl. VI2

Uczniowie, którzy wykazali się szczególnym zaangażowaniem podczas kampanii:

1.      Julia Czeżyk kl.V2

2.      Kamil Jarnutowski kl. V2

3.      Osowska Kinga kl. V2

4.      Paulina Roslon kl. V2

5.      Franciszek Lech kl. V2

6.      Jakub Musur kl. VI1

7.      Martyna Rusinek kl. VI2

8.      Małgorzata Dominik kl. VI2

9.      Joanna Kucharczyk kl. VI2

10.  Aleksandra Zarzycka kl. VI2

Wszystkim uczniom gratulujemy sukcesu!!

Pan Burmistrz zaprosił naszą grupę do swojego gabinetu - olądaliśmy mapę satelitarną naszej dzielnicy, robiliśmy wspólne zdjęcia. Pan Burmistrz poprosił nas o znaczek  - symbol naszej szkoły.

GALERIA ZDJĘĆ

W roku 2011 w ramach kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł” kolejny już raz bawimy się bezpiecznie oraz uczymy się jak spędzać czas wolny zdrowo i bezpiecznie.

Hasło wiodące tegorocznej edycji konkursu brzmi „Rosnę-Myślę-Dbam” . Zadaniem konkursowym było wykonanie pracy plastycznej lub literackiej. Na lekcjach wychowawczych dzieci dyskutowały na temat jak można zadbać o własne otoczenie, opiekować się młodszym rodzeństwem, zwierzątkiem domowym. W konkursie „Ping-Graj-Pong” zadaniem dzieci było wykonanie pracy ilustrującej ich przygodę z tenisem stołowym. Hasło wiodące kampanii „ZTU” 2011 towarzyszyło dzieciom podczas imprez szkolnych – rozgrywek sportowych, Dnia Sportu. Kolejne konkursowe zadania czekają na nas w nowym roku szkolnym – kampania trwa do końca listopada 2010 roku, chcielibyśmy znowu zostać finalistami!!