• Uwaga!

Zapraszam uczniów klas IV – VI do nowego konkursu bibliotecznego. Waszym zadaniem będzie przedstawienie wybranego wiersza Juliana Tuwima w formie komiksu. Komiks możecie tworzyć sami lub w dwuosobowych grupach.  Na prośbę uczniów został przedłużony czas oddawania prac konkursowych. Komiksy możecie przynosić do 13 listopada.

Dodatkowe informacje o konkursie otrzymacie w bibliotece szkolnej lub od łączników z biblioteką.

Konkursy biblioteczne dla klas I - III

Jeśli lubisz rysować, malować, wyklejać itp. to  zapraszam cię do konkursu plastycznego. Temat pracy „Bohaterowie baśni braci Grimm”. Technika dowolna. Rozmiar pracy A4 lub A3. Termin przynoszenia prac 13.11.2013r.

Uczniów klas drugich i trzecich, którzy lubią czytać zapraszam do konkursu „Baśniowy świat”. Dzieci, które chciałyby wziąć w nim udział proszone są o przeczytanie do 13.11.2013 r. następujących baśni braci Grimm :

Stoliczku, nakryj się.

1. Braciszek i siostrzyczka.
          2. O wilku i siedmiu koźlątkach.
          3. Sześciu zawsze sobie radę da.
          4. O czterech muzykantach z Bremy.
          5. Trzy piórka.
          6. Złota gęś