Nawigacja

Ważne informacje

Podziekowanie.pdf

Konkursy biblioteczne dla klas I - III

   Jeśli lubisz rysować, malować, wyklejać itp. to  zapraszam Cię do konkursu plastycznego na najładniejszą ilustrację do wybranej legendy warszawskiej. Technika dowolna. Rozmiar pracy A4 lub A3. Termin przynoszenia prac - 9.02.2018r.

Uczniów klas drugich i trzecich, którzy lubią czytać zapraszam do konkursu czytelniczego. Dzieci, które chciałyby wziąć w nim udział proszone są o przeczytanie do 9.02.2018 r. następujących legend Wandy Chotomskiej :

1. Legenda o Lechu, Czechu i Rusie.

2. Legenda o Warsie i Sawie.

3. Legenda o Bazyliszku.

4. Legenda o Złotej Kaczce.

Dodatkowe informacje o konkursie otrzymasz w bibliotece szkolnej lub od łączników z biblioteką.

 

Konkurs czytelniczy dla klas IV - VII

„Poznajemy przygody Bromby”

 

    Uczniów klas IV - VII, którzy lubią czytać zapraszam do udziału w konkursie „Poznajemy przygody Bromby”. Waszym zadaniem będzie przeczytanie książki Macieja Wojtyszki „Bromba i inni”  i odpowiedzenie na pytania z nią związane. Książkę należy przeczytać do 9.02.2018.r. Dodatkowe informacje o konkursie otrzymasz w bibliotece szkolnej
lub od łączników z biblioteką.

   

                                             

Nowości

            Drodzy uczniowie, nasza szkoła otrzymała dofinansowanie na zakup książek w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa, dotyczącego wspierania bibliotek  szkolnych w zakresie rozwijania zainteresowań uczniów poprzez promocję i wspieranie czytelnictwa dzieci i młodzieży, w tym zakup nowości wydawniczych. We wrześniu zbierałam od was propozycje książek, które chcielibyście znaleźć w naszej bibliotece. Część z proponowanych tytułów można już wypożyczać. Zapraszam. 

Anna Maciejewska