Wybory do samorządu uczniowskiego

W październiku odbyły się wybory do samorządu uczniowskiego. Przewodniczącą została Zosia z klasy 6/2, a zastępcą Jan C. z klasy 6/1 i Dominika z klasy 6/2. Aktywnie uczestniczyliśmy w organizacji uroczystości ślubowania klas pierwszych.

Miejsce Pamięci Narodowej

Z okazji Święta Zmarłych uczniowie klasy 4/3 i 5/1 odwiedzili miejsca pamięci narodowej, którymi opiekuje się nasza szkoła. Pierwszym przystankiem był głaz- symboliczne miejsce poświęcone pracownikom służby zdrowia poległym w czasie II wojny światowej. Następnie udaliśmy się pod Redutę Wawelską- gdzie oddział powstańczy prowadził działania bojowe w sierpniu 1944r.  Uczniowie  uprzątnęli te miejsca i zapalili znicze.