• "REGULAMIN ŚWIETLICZAKA"

1. Każde przyjście i wyjście ze świetlicy zgłaszam nauczycielowi.
      2. Poza świetlicą przebywam tylko w miejscach, o których poinformowałem nauczyciela.
      3. Po wejściu do świetlicy witam się i odkładam  plecak  na regał, po każdych zajęciach sprzątam swoje miejsce pracy.
      4. Używam zwrotów grzecznościowych: PROSZĘ, DZIĘKUJĘ , PRZEPRASZAM.
      5. Zachowuję się kulturalnie,  nie sprawiam przykrości koleżankom, kolegom oraz nauczycielom.
      6. Aktywnie biorę udział w zajęciach świetlicowych.
      7. W czasie przeznaczonym na naukę zachowuje się tak, aby nie przeszkadzać innym.
      8. W świetlicy jem tylko przy stoliku, nigdy nie żuję gumy.
      9. Na boisku przebywam tylko w miejscu wyznaczonym przez nauczyciela, nie wspinam się na płoty i drzewa, nie bawię się patykami, kamieniami ,itp. .
      10. Szanuję gry i zabawki oraz sprzęt szkolny.
      11. Nie korzystam z telefonu komórkowego oraz innego urządzenia elektronicznego bez zgody nauczyciela.
      12. Dezynfekuję ręce, noszę maseczkę w miejscach wyznaczonych oraz utrzymuję dystans społeczny.

"REGULAMIN PLACU ZABAW"

1. Zarządzającym  placem zabaw jest Szkoła Podstawowa Nr 10  im. G. Piramowicza w Warszawie  tel. 0 - 22  823 - 41 - 97.
      2. Plac zabaw przeznaczony jest dla dzieci od 3 do 14 lat.
      3. Z urządzeń zabawowych dzieci mogą korzystać tylko pod opieką osób dorosłych.
      4. Za bezpieczeństwo dzieci odpowiedzialność ponoszą opiekunowie.
      5. Za szkody wyrządzone przez dzieci odpowiadają rodzice.
      6. Z urządzeń zabawowych należy korzystać zgodnie z ich przeznaczeniem.
      7. Ponadto zabrania się:

a)     gier zespołowych w pobliżu urządzeń zabawowych,

b)      wchodzenia na dach i górne elementy konstrukcji obiektów,

c)     korzystania z huśtawek przez więcej niż jedno dziecko na jednym miejscu.

8. Na teren placu zabaw nie wolno wprowadzać psów, wnosić i spożywać napojów alkoholowych.

9. Plac należy pozostawić w czystości – śmieci wrzucać do kosza.

Telefony alarmowe:

POGOTOWIERATUNKOWE 999