• Realizacja II oraz III etapu projektu

• „Międzykulturowość w Dziesiątce”  2013/2014 r.

Uczniowie z klas III – VI wykonali gazetki na tematy związane z krajami niemieckojęzycznymi. W różnych miejscach szkoły, na wszystkich piętrach, można przeczytać ciekawe informacje. Z gazetek dowiecie się między innymi o sławnych postaciach artystów i sportowców, poznacie historię szwajcarskiego sera i precyzji szwajcarskich zegarów, jak również nazwy popularnych potraw niemieckich.

Po feriach, od 5 marca zapraszamy także na wystawę prac przestrzennych – modeli interesujących architektonicznie budowli omawianych krajów – do siedziby WSM „Rakowiec”.

Koordynator projektu – Katarzyna Zakrzewska