Finał V edycji

30 marca 2012r. odbył się finał V edycji konkursu „Z Syrenką w herbie”. W tym roku uczniowie naszej szkoły wraz z kolegami ze SP nr 23, 61, 97, 175 i 264 spacerowali po przepięknych parkach i ogrodach stolicy. Zgłębiali tajemnice Pola Mokotowskiego, Parku Skaryszewskiego, Parku Łazienkowskiego, Ogrodu Krasińskich i Arkadii. Na zakończenie rywalizowali ze sobą w kategorii plastycznej, literackiej, multimedialnej i w konkursie wiedzy. Oto wyniki zmagań:

Kategoria plastyczna (makieta parku):

I miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 61      II miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 23

III miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 264

Oto makiety pozostałych szkół:

Szkoła Podstawowa nr 10            Szkoła Podstawowa nr 97                Szkoła Podstawowa nr 175

Finał konkursu uświetniła także praca wykonana przez uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 264

Kategoria literacka:

I miejsce Szkoła Podstawowa nr  264  SPACER_PO_OGRODZIE_KRASINSKICH.pdf