•

W bieżącym roku szkolnym uczniowie Szkoły Podstawowej nr 10 reprezentowali szkołę w zawodach międzyszkolnych. Ze zmiennym szczęściem, ale wytrwale, do ostatniego gwizdka, dawali z siebie wszystko.

Krótkie podsumowanie poniżej:

1. Mistrzostwa Dzielnicy Ochota w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców, kategoria dzieci i młodzież awans do WOM uzyskali –Borys 8/1, i Maciej 6/2, Celina  8/4, Amelia  8/3, Alicja  8/4, Aleksander  6/2, Iga  8/2.

2. W Mistrzostwach Dzielnicy Ochota w piłce nożnej chłopców kategoria młodzież zajęliśmy V miejsce. Szkołę reprezentowali: Aleksander 8/4, Borys 8/1, Piotr 8/4, Michał 8/4, Jan 8/1, Filip 7/1, Jędrzej 8/1, Maksymilian 8/1, Gustaw 8/1.

3. Mistrzostwa Dzielnicy Ochota w piłce ręcznej chłopców – kategoria dzieci – III miejsce: Maciej 6/2, Aleksander 6/2, Antoni 6/1, Mikołaj 6/2, Bartosz 6/2, Gustaw 6/1, Wojciech 6/1, Oliwier Rozmus 6/2, Mikołaj, Maurycy 6/1,

4. Mistrzostwa Dzielnicy Ochota w szachach- II miejsce – Laura, Maciej , Antoni R, Bartosz -5/2.

5. Mistrzostwa Dzielnicy Ochota w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt – młodzież  IVmiejsce – Gabriela, Hanna – 8/2.

6. Mistrzostwa Dzielnicy Ochota w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt – dzieci V miejsce – Pola, Iga – 7/2.

7. Mistrzostwa Dzielnicy Ochota w drużynowym tenisie stołowym chłopców: dzieci – Jan 7/2, Szymon 6/2 – IV miejsce; młodzież: Piotr 8/4, Maksymilian 8/1, Aleksander 8/4 – IV miejsce.

8. Ochocko – Włochowski Mundial – ćwierćfinał: Maja , Kacper , Antoni , Kajetan, Grzegorz, Maciej , Sviatoslav, Dominik(3/2), Mikołaj, Filip (3/3)

9. Mistrzostwa Dzielnicy Ochota w siatkówce dziewcząt: dzieci V miejsce: Antonina, Iga, Blanka, Zofia, Olga, Liliana, Pola, (7/2) Sophia. (5/3) Natalia (6/2),Dżiyana, Marta (7/1). W kategorii Młodzież II miejsce: Celina, Alicja, Laura (8/4), Liwia (8/3), Iga, Wioletta (8/2) oraz Joanna, Tamara, Ida i Pola(8/1)

10. Mistrzostwa Dzielnicy Ochota w siatkówce chłopców: Młodzież V miejsce: Piotr, Tymon, Aleksander, Michał (8/4), Nikita (7/2), Jędrzej, Maksymilian, Hleb (8/1).

11. Mistrzostwa Dzielnicy Ochota w dwa ognie usportowione dziewcząt – IV miejsce: Julia. Kaja (4/1), Zuzanna, Antonina, Mina, Elżbieta, Magdalena, Nina, Julia (4/2).

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych startach!!!