• Nagłówek

• Dobiega końca rok szkolny 2013/14, czas  więc na podsumowanie podejmowanych działań, czas na refleksje. To był naprawdę dobry rok, niezwykle owocny i bogaty w różne wydarzenia.

Zajęcia świetlicowe, prowadzone przez 12 nauczycieli, cieszyły się dużym zainteresowaniem, skorzystało  z nich 259  uczniów  z klas I – VI. Uczniowie wzięli udział w  różnych formach zajęciowych, m. in.: grach  i zabawach grupowych i stolikowych, zajęciach: plastycznych, muzycznych, tanecznych, dramowych, literackich, audiowizualnych i sportowych. Odnieśli sukcesy w licznych konkursach zewnętrznych  i wewnętrznych.

Wspólnie bawili się podczas imprez świetlicowych: Pasowania na świetliczaka, Wieczoru wróżb andrzejkowych, Pierwszego dnia  wiosny,   Dnia Dziecka. Wielu wzruszeń dostarczyły  spotkania dzieci z rodzicami z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Dnia Mamy i Taty w świetlicy.

Przyjemnie było spotkać się z przedszkolakami, zapoznać ich z naszą szkołą, pokazać przedstawienie. Miło było nam gościć w świetlicy pisarki : Agę Szczepańską i Dorotę Gellner oraz górnika- pana Jana Anysza.

Wyrazy wdzięczności otrzymaliśmy od pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej ' Chemik" za odwiedziny naszych dzieci z "Jasełkami" oraz Fundacji " Zerwane więzi" za przekazanie środków uzyskanych z loterii.

Słowa podziękowania kieruję do Rady Rodziców Świetlicy za pracę i zaangażowanie w organizację imprez świetlicowych.

Nasi nauczyciele  ciągle się doskonalili, podnosząc swoje kwalifikacje.

Szanowni Państwo!

Z okazji zbliżających się wakacji życzę wszystkim dzieciom i ich rodzicom dobrego i radosnego wypoczynku, samych słonecznych i pięknych dni, niezapomnianych wrażeń, niesamowitych podróży i odkryć, oraz wielu chwil wartych wspomnień po powrocie.

z wyrazami szacunku
          Agnieszka Marczyk