• Informacje dla rodziców dzieci ukraińskich

• e-Tutor udostępnia darmowy kurs jez. polskiego dla osób z Ukrainy . Startują z kilkunastoma lekcjami języka polskiego po ukraińsku, które umożliwią szybkie poznanie podstaw potrzebnych w codziennej komunikacji. Jednak to nie wszystko - co tydzień będą pojawiały się kolejne lekcje i treści, ponieważ kurs jest cały czas rozbudowywany.

link: https://ua.etutor.pl

Sobotnie spotkania  klubowe dla rodzin z Ukrainy w naszym ochockim MDK:

Дорогі гості та друзі з України! Багато з вас знайшли затишне місце у Варшаві в цей страшний час. Але ми знаємо, що, попри все, вам нелегко опинитися в новому середовищі і новій реальності. Тому Молодіжний культурний центр запрошує українські сім’ї з дітьми на суботні клубні зустрічі, де ви зможете познайомитися зі своїми співвітчизниками, які живуть поруч, відпочити, провести креативно час, інтегруватися, можливо зможете почати розвивати своє хоббі, або просто спокійно поспілкуватися за чашечкою чаю з печивом, залишаючи своїх дітей під опікою досвідчених аніматорів і інструкторів. Все це звичайно безкоштовно! Чекаємо вас вже в найближчу суботу з 10.30 до 12.30 у Молодіжному культурному центрі "Охота", вул. Рокосовська 10. Якщо буде можливість, зв’яжіться з нами заздалегідь – під цим постом, по телефону 22-8222895 або через електронну пошту sekretariat@mdkochota.edu.pl.

eduresized_image.png​​​​​​​