Zawody międzyszkolne

ROK SZKOLNY 2016/17

W ramach finału 50 Warszawskiej Olimpiady Młodzieży dzielnicę Ochota godnie reprezentowały drużyny dziewcząt i chłopców z naszej szkoły w składzie: Karolina, Julia (kl. VI), Amelia, Natalia (kl. V), Maria, Ola (kl. IV), Barbara, Julia (kl. III), Jan, Roch (kl. VI), Patryk, Aleksander (kl. V), Maciej, Maciej (kl. IV), Jan, Juliusz (kl. III).

Szczególne gratulacje należą się Karolinie, która została najlepszą pływaczką w Warszawie (I miejsce), a także brązowym medalistkom Marysi i Amelii oraz Oli - VI miejsce.

Galeria zdjęć

Wspaniale popłynęła  reprezentacja dziewcząt w Mistrzostwach Dzielnicy Ochota. Nasze uczennice: Basia 3/3, Julia 3/2, Maria 4/1, Ola 4/3, Amelia 5/1, Natalia 5/2 oraz Julia i Karolina 6/2 zajęły II miejsce, wyprzedzając medalistki z ubiegłych lat!!! Dla szkoły wywalczyły piękny dyplom i okazały puchar.

Galeria zdjęć

Wielkie brawa i gratulacje dla dziewcząt.

24.03.2017 w Hali Sportowej OSIR Ochota odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy Ochota Szkół Podstawowych w Szachach w ramach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży. Udział wzięły reprezentacji szkół nr 10, 152 i 264. Nasza drużyna w składzie: Przemysław Zdybel 4/1, Jan Jaskulski 4/1, Szymon Zdybel 1/1, Aleksandra Łyszkowska 5/2 obroniła tytuł Mistrza Ochoty i ponownie będzie reprezentować dzielnicę w finale WOM.

Wielkie brawa!!!!

W zakończonych Mistrzostwach Dzielnicy Ochota w badmintonie chłopców nasza reprezentacja w składzie Jan i Maciej Pązik (6/2 i 4/2) zajęła II miejsce. Po niezwykle emocjonujących i zaciętych meczach, tylko w finale ulegliśmy nieznacznie przeciwnikowi.  Wszystkie spotkania chłopcy rozgrywali niezwykle dojrzale i ze sportowym zacięciem, co jest dobrą prognozą na przyszłość...

Gratulujemy!!!

Reprezentacja naszej szkoły brała udział w Mistrzostwach Dzielnicy w mini piłce ręcznej chłopców. Zawody odbywały się w dniach 16 - 19.10.2016 w Szkole Podstawowej Nr 280. Chłopcy z klas V i VI po trzech dniach rywalizacji ostatecznie zajęli II miejsce wśród podstawowych szkół ochockich, co jest bardzo dużym sukcesem biorąc pod uwagę, że pokonali między innymi uczniów ze szkół sportowych a jedynie ulegli kolegom ze szkoły nr 280 na co dzień trenującym piłkę ręczną w stołecznym klubie „Agrykola”. W tym miejscu przypomnę, że nasza szkoła w zeszłym roku 2015/2016 zajęła w tych zawodach I miejsce, a w finale Warszawskiej Olimpiady Młodzieży, gdzie startowały reprezentacje najlepszych szkół ze wszystkich warszawskich dzielnic - III miejsce.

Wszystkim chłopcom reprezentującym naszą szkołę jeszcze raz dziękujemy za walkę i zaangażowanie oraz życzymy dalszych sukcesów !!!

Nasza drużyna wystąpiła w składzie:

Bartosz Sarnowski (kapitan), Mateusz Ziółkowski, Damian Brudkowski, Antoni Gontarz, Paweł Markow,

Maciej Pomorski, Paweł Krawczyk, Aleksander Żegarski, Bartłomiej Lubieniecki, Patryk Piwoński,

Jakub Adamek, Jan Pązik.

Na początku października odbył się już 50 finał Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w indywidualnych biegach przełajowych. Mimo niesprzyjającej pogody nasi uczniowie dzielnie walczyli na trasie biegu z uczennicami i uczniami z całej Warszawy. Ich rezultaty bardzo nas cieszą:

Dziewczęta:

klasy V - dystans 800 metrów

Amelia - miejsce 32 (na 173 zawodniczek)

klasy VI - dystans 800 metrów

Karolina - miejsce 35 (159 zawodniczek)

Chłopcy:

klasy V - dystans 1000 metrów

Jakub - miejsce 74 (158 zwodników)

klasy VI - dystans 1000 metrów

Patryk- miejsce 132 (159 zawodników)

Gratulujemy!!!

Reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w Mistrzostwach Dzielnicy w indywidualnych biegach przełajowych. Dziewczęta z klas V i VI miały do pokonania dystans 800 metrów, chłopcy - 1000 m.Karolina zwyciężyła w biegu klas VI i razem z Amelią, Jakubem oraz Patrykiem wywalczyli awans do finału Warszawskiej Olimpiady Młodzieży. Wszystkim serdecznie gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów już 4 października na Torze Wyścigów Konnych.