• Opis: Życzenia świąteczne Rady i Zarządu Dzielnicy XIII Podgórze

Z okazji nadchodzących Świąt życzymy, by czas Wielkanocy był czasem radości i odpoczynku.

Wielkanocny zając niech przyniesie dużo uśmiechów i nadziei.

Spotkania w gronie rodziny i przyjaciół niech będą udane i przyniosą odpoczynek i zadowolenie.

Dyrekcja i pracownicy   SP10

• Uwaga

• „Zgodnie z prośbą Urzędu m.st. Warszawy przekazujemy zaktualizowaną tabelę sygnałów i komunikatów alarmowych przygotowaną zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 23 lutego 2024 r. w sprawie systemów wykrywania skażeń i powiadamiania o ich wystąpieniu oraz właściwości organów w tych sprawach”.

• Warszawski Tydzień Zdrowia Psychicznego

• W najbliższą sobotę rusza Warszawski Tydzień Zdrowia Psychicznego - akcja promująca zdrowie psychiczne dzieci i młodzieży. Od 16 do 23 marca w Warszawie odbędą się otwarte wydarzenia, które będą dotyczyć najczęstszych problemów zdrowia psychicznego dzieci i młodzież. Akcja skierowana jest do rodziców i opiekunów, nauczycieli oraz do młodzieży.

Spotkania poprowadzą doświadczeni specjaliści oraz eksperci w dziedzinie psychologii dziecięcej i młodzieżowej, którzy podzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i praktycznymi narzędziami. Spotkania skupią się na różnorodnych aspektach zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży, obejmując tematy takie jak:

• Rozpoznawanie i radzenie sobie ze stresem
            • Zaburzenia funkcjonowania psychospołecznego dzieci i młodzieży
            • Depresja i lęk
            • Wsparcie emocjonalne w domu i w szkole.
            • Rola rodziców i opiekunów w promowaniu zasad zdrowia psychicznego i zdrowego stylu życia.
            • Wczesne rozpoznawanie i interwencja w przypadku problemów zdrowia psychicznego.

Pełny harmonogram wydarzeń Warszawskiego Tygodnia Zdrowia Psychicznego znajdziecie Państwo pod linkiem:

plakat(1).pdf

ulotka_1.pdf