• Tydzień Bibliotek

• W maju obchodziliśmy Tydzień Bibliotek, w ramach którego w szkole odbywały się zabawy słowne i literackie, warsztaty plastyczne, konkurs fotograficzny oraz akcja czytelnicza "Z książek się nie wyrasta". Dzieci z zainteresowaniem słuchały książek czytanych przez dyrektora szkoły paną Kamilę Izbińską, kierownika Biblioteki “Przy Baleya”, paną Annę Madalińską, Burmistrza Dzielnicy Ochota panią Dorotę Patrycję Stegienkę oraz radnego m.st. Warszawy pana Piotra Żbikowskiego.

Dla uczestników zabawy Rada Rodziców ufundowała drobne upominki.. Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony czas!!!

• Drogie dzieci!

•     Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w zabawach literackich, warsztatach plastycznych oraz konkursie fotograficznym "Z książek się nie wyrasta" w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek w dniach 8 - 15 maja.

8 maja (poniedziałek) - zabawy literackie "Od słowa do słowa"

9 maja (wtorek) -  warsztaty plastyczne "Kolorowy zawrót głowy"

10 maja (środa) -  zabawy literackie "Literaki"

11 maja (czwartek) -  zabawy literackie  "Moja Warszawa"

15 maja (poniedziałek) -  warsztaty plastyczne "Świecznik na wesoło"

Za poprawne wykonanie zadania każdego dnia będzie można dostać sówkę do pokolorowania.  Aby wygrać drobny upominek wystarczy wykonać zakładkę do książek z trzech sówek.

W ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek w dniach 8 - 15 maja odbędzie się  akcja czytelnicza  "Z książek się nie wyrasta - ulubiona książka z dzieciństwa". Zaproszeni goście przeczytają uczniom fragmenty wybranej książki ze swojego dzieciństwa.

8 maja - godz. 9:00

- Pani Dyrektor Kamila Izbińska czyta uczniów klas drugich.

9 maja - godz. 9:00

- Kierownik Biblioteki "Przy Baleya"  Aleksandra Madalińska czyta świetliczakom.

10 maja - godz. 12:00

- Radny m.st. Warszawy Pan Piotr Żbikowski czyta uczniom klas czwartych.

11 maja - godz. 11:00

- Burmistrz Dzielnicy Ochoty Pani Dorota Stegienka czyta uczniom klas trzecich.

W bibliotece będzie czekała na Was również wystawa nowości wydawniczych.

Zapraszamy do biblioteki.