• Wnioski obywateli Ukrainy o obiady w szkole dla dzieci oraz zasiłki celowe na pokrycie kosztów wyżywienia w przedszkolach.

• Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Ochota m. st. Warszawy інформує:
            від 8 серпня до 23 вересня 2022 року по вул. Białobrzeskiej 4a в годинах 8:30 – 15:30
            будуть прийматися заяви на призначення:
            • шкільних обідів для дітей - громадян України – які проживають на території району Ochota
            • цільової допомоги на покриття коштів харчування в дитячому садку для дітей – громадян України - які проживають на території району Ochota
            Прохаємо при собі мати документ, який підтверджує надання номеру PESEL дитині зі статусом UKR і також заповнити в присутності працівника заяву про родинний та фінансовий стан.
            від 1 до 15 вересня 2022 року по вул. Białobrzeska 4a в годинах 8:30 – 15:30 будуть прийматися заяви про призначення фінансової допомоги для дітей - громадян України – які проживають на території району Ochota і навчаються в польських школах.
            Прохаємо при собі мати документ, який підтверджує надання номеру PESEL дитині зі статусом UKR, а також довідку зі школи, що дитина є, або буде її учнем.